youtube
ноя
29
2011
 

"Баранов, Лук'янов та Литвин ініціювали скасування депутатських пільг"

8 жовтня за ініціативою В.Баранова, Володимира Литвина та Владислава Лукьянова, Верховна Рада прийняла постанову про ліквідацію депутатських пільг. Він зазначив, що у разі прийняття бюджету на 2012 рік у грудні з цими пільгами буде нарешті покінчено. В.Баранов зауважив, що навіть повна ліквідація влади не вирішить проблему соціальних виплат.

"Якщо ми навіть ліквідуємо всю владу, а ви розумієте, що це абсурд, то ми зекономимо 7 млрд. Не обманюйте самі себе", - наголосив В.Баранов.
окт
25
2011
 

"Проект Закону про молодіжну житлово-будівельну кооперацію"

12 жовтня 2011 року Владиславом Лук'яновим було подано Проект Закону про молодіжну житлово-будівельну кооперацію № 9285. Проектом закону передбачено ряд заходів щодо стимулювання розвитку молодіжного житлового будівництва. 1. Обґрунтування необхідності прийняття акта На сьогодні не викликає заперечень необхідність розв'язання проблеми незадовільного забезпечення молоді житлом. Поліпшення житлових умов залишається однією із актуальніших на сьогодні проблем.
окт
14
2011
 

"Проект Закону про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом"

14 жовтня 2011 року Владиславом Лукьяновим було подано Проект Закону про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом № 9290. Основним завданням цього Закону є створення реальних, а не декларативних механізмів державної підтримки забезпечення молоді житлом, поліпшення житлових умов молодих громадян, а отже покращенню їх загального життєвого рівня та зміцненню соціальної стабільності в суспільстві.
сен
22
2011
 

"Рада заборонила рекламу сигарет"

Верховна Рада ввела заборону реклами тютюнових виробів. За ухвалення в цілому законопроекту № 5164 проголосували 332 депутати при мінімально необхідних 226. Одним з ініціаторів цього законопроекту виступив Владислав Лук'янов.

Відповідні зміни парламент вніс до законів «Про рекламу» та «Про заходи щодо запобігання та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров´я населення».