youtube

"Проект Закону про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом"

14 жовтня 2011 року Владиславом Лукьяновим було подано Проект Закону про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом № 9290.

Основним завданням цього Закону є створення реальних, а не декларативних механізмів державної підтримки забезпечення молоді житлом, поліпшення житлових умов молодих громадян, а отже покращенню їх загального життєвого рівня та зміцненню соціальної стабільності в суспільстві.

 

Внесений законопроект встановлює основні механізми державної підтримки забезпечення молоді житлом зокрема, іпотечне пільгове кредитування, сприяння створенню молодіжних житлових комплексів (молодіжних житлово-будівельних кооперативів), надання державної підтримки для будівництва або придбання житла, надання житла в оренду без права його викупу тощо.

Також у законопроекті регулюються особливості організаційного забезпечення державної підтримки забезпечення молоді житлом, зокрема фінансування державної підтримки забезпечення молоді житлом.

Крім того, значна увага у законопроекті приділена громадському контролю за виконанням суб’єктами правовідносин у сфері державної підтримки забезпечення молоді житлом вимог законодавства.

Прийняття законопроекту не потребує внесення змін до інших Законів України.

 

 

 

Прийняття Закону України “Про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом” дозволить підвищити ефективність управління та фінансування системи державної підтримки забезпечення молоді житлом.

Реалізація проекту Закону також сприятиме покращенню житлових умов молодих громадян, зростанню обсягів будівництва та економічному зростанню пов’язаних з будівництвом галузей промислового виробництва, збільшенню податкових надходжень, зміцненню соціальної стабільності в суспільстві, збільшенню народжуваності дітей та поліпшенню демографічної ситуації як в окремих регіонах країни, так і в державі в цілому.

 

アテンドパーク
有限会社アスプロ